Kurucumuz Sayın Niyazi ŞAHİN Sektöre 1990 yılında şahıs olarak başladı ve yıllar geçtikçe de taşımacılık sektörünün inceliklerini ve ayrıntılarını kavrayarak işletmesini geliştirdi.  2005 yılında Niyazi Şahin Tur Turizm Taşımacılık şirketini kurdu ve taşımacılığının hemen hemen tüm alanlarında hizmet vermeye başladı. Zaman içerisinde de kurumsal kimlik kazanarak sektöre profesyonel anlamda hizmet vermeye başladı.
Bir araç ve şahıs girişimi ile çıktığı bu yolda yıllar içerisinde zengin araç filosu ve deneyimli personeli ile Antalya’nın sayılı taşıma şirketlerinden biri olmayı başaran Niyazi Şahin Tur, süreç içerisinde hem hizmet alanını hem de faaliyetlerini geliştirerek NŞT Grup çatısı altında hizmet vermeye başladı. Amiral Gemisi olarak taşımacılığı en ön planda tutmasına rağmen bünyesinde pek çok faaliyeti de gerçekleştiren NŞT Grup, kaliteli ve çözüm odaklı yaklaşımıyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalara başarıyla imza atmaktadır.

Ulaşım alanında, dünya standartlarında rahat, kaliteli ve güvenli hizmet vermektir.

Verdiğimiz taahhütleri yerinde ve tam zamanında gerçekleştirip sürekli iyileştirerek, müşteri odaklı bir taşımacılık hizmeti anlayışı içerisinde, uluslararası kalite standartlarına uygun bir firma olarak taşıma sektöründe marka olmak.

Sosyal Medyada Paylaş