NŞT Grup Şoförlerine 5 Yıldızlı Eğitim

Eğitim planlamamız dâhilinde şirketimiz şoförlerine eğitim verdik. NŞT Grup eğitim salonumuzda gruplar halinde düzenlenen eğitimde, trafik kuralları, stres yönetimi, güvenlik önlemleri, müşteri ilişkileri ve şirket içi uygulamalar gibi konular ele alındı. Eğitimle ilgili konuşan NŞT Grup İnsan Kaynakları Müdürü Kemal Işık, “Şoförlerimiz, şirketimizin en önemli varlıklarıdır. Onların mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek, trafik güvenliğini artırmak ve müşteri memnuniyetini yükseltmek için bu eğitimi düzenledik. Eğitimin, şirketimiz ve şoförlerimiz için faydalı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Eğitime katılan şoförlerden Kerim Gül ise eğitimle ilgili olarak, “Eğitimde çok şey öğrendik. Trafik kuralları ve güvenlik önlemleri konusunda bilgilerimizi geliştirdik. Müşteri ilişkileri konusunda da yeni bilgiler edindik. Eğitimin, işimize çok faydalı olacağını düşünüyorum.” diye konuştu.

Eğitimde, trafik kazalarını önlemek için alınması gereken önlemler de ele alındı. Şoförlere, trafikte dikkatli olmaları ve kurallara uymaları gerektiği anlatıldı. Ayrıca, araç kullanımı sırasında alınması gereken güvenlik önlemleri konusunda da uyarılarda bulunuldu.

Eğitim sonunda ayrıca, şoförlere katılım belgeleri de verildi.

Sosyal Medyada Paylaş